RL07S391JBSL
MFR.Part #
RL07S391JBSL
JLCPCB Part #
C1442605
Description
-65℃~+175℃ 250mW 390Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors