RN60C53R6FR36
MFR.Part #
RN60C53R6FR36
JLCPCB Part #
C1776864
Description
-65℃~+175℃ 250mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors