RN60D73R3FRE6
MFR.Part #
RN60D73R3FRE6
JLCPCB Part #
C1771451
Description
-65℃~+175℃ 250mW 73.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors