RN55C1150BBSL
MFR.Part #
RN55C1150BBSL
JLCPCB Part #
C3461349
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors