RN60D7323FRE6
MFR.Part #
RN60D7323FRE6
JLCPCB Part #
C5884987
Description
-65℃~+175℃ 250mW 732kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors