RN60C6342FBSL
MFR.Part #
RN60C6342FBSL
JLCPCB Part #
C3522037
Description
-65℃~+175℃ 250mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors