RN65D71R5FBSL
MFR.Part #
RN65D71R5FBSL
JLCPCB Part #
C1431501
Description
-65℃~+175℃ 500mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors