RN60D64R9FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D64R9FRSL
JLCPCB Part #
C1783391
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors