RN55D7101FB14
MFR.Part #
RN55D7101FB14
JLCPCB Part #
C3536227
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors