TNPW0805102RDHTA
MFR.Part #
TNPW0805102RDHTA
JLCPCB Part #
C2136438
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 102Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount