RN60D64R9FBSL
MFR.Part #
RN60D64R9FBSL
JLCPCB Part #
C3530348
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors