RN60D5363FRSL
MFR.Part #
RN60D5363FRSL
JLCPCB Part #
C3395884
Description
-65℃~+175℃ 250mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors