Y0028100R000T2L
MFR.Part #
Y0028100R000T2L
JLCPCB Part #
C1486959
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors