RN60C5001BB14
MFR.Part #
RN60C5001BB14
JLCPCB Part #
C1402197
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors