HVR6800001204JAC00
MFR.Part #
HVR6800001204JAC00
JLCPCB Part #
C19559762
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS