RN60D45R3FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D45R3FRE6
JLCPCB Part #
C3356483
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors