TNPU1206118KBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206118KBZEN00
JLCPCB Part #
C4322553
Description
-55℃~+125℃ 118kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS