RN60C3010DBSL
MFR.Part #
RN60C3010DBSL
JLCPCB Part #
C3352239
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors