RN60D3923FR36
MFR.Part #
RN60D3923FR36
JLCPCB Part #
C1769632
Description
-65℃~+175℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors