RN55D1052FRE6
MFR.Part #
RN55D1052FRE6
JLCPCB Part #
C1770048
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors