RN60D2803FB14
MFR.Part #
RN60D2803FB14
JLCPCB Part #
C1417971
Description
-65℃~+175℃ 250mW 280kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors