RN60D2801FB14
MFR.Part #
RN60D2801FB14
JLCPCB Part #
C1417928
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors