Y14531R00000B9L
MFR.Part #
Y14531R00000B9L
JLCPCB Part #
C1525797
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS