RN60D2741FR36
MFR.Part #
RN60D2741FR36
JLCPCB Part #
C1769157
Description
-65℃~+175℃ 2.74kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors