CMF6083R230CHEK
MFR.Part #
CMF6083R230CHEK
JLCPCB Part #
C1401991
Description
-55℃~+175℃ 1W 83.23Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS