CMF60200K00BERE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF60200K00BERE
JLCPCB Part #
C1796530
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 200kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors