CMF6010M000FHR6112
MFR.Part #
CMF6010M000FHR6112
JLCPCB Part #
C3375218
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors