RN60D2553FRSL
MFR.Part #
RN60D2553FRSL
JLCPCB Part #
C1783858
Description
-65℃~+175℃ 250mW 255kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors