CMF6047R000FKR664
MFR.Part #
CMF6047R000FKR664
JLCPCB Part #
C3418637
Description
-55℃~+175℃ 1W 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors