RN60C1302FRSL
MFR.Part #
RN60C1302FRSL
JLCPCB Part #
C1783904
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors