RN60D23R7FB14
MFR.Part #
RN60D23R7FB14
JLCPCB Part #
C1417022
Description
-65℃~+175℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors