RN60C5112FR36
MFR.Part #
RN60C5112FR36
JLCPCB Part #
C3449451
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors