CMF6097K600BEBF
MFR.Part #
CMF6097K600BEBF
JLCPCB Part #
C1422987
Description
-55℃~+175℃ 1W 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors