TNPW08059K20BYEA
MFR.Part #
TNPW08059K20BYEA
JLCPCB Part #
C4251934
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS