RN60D22R1FR36
MFR.Part #
RN60D22R1FR36
JLCPCB Part #
C1769137
Description
-65℃~+175℃ 22.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors