RN60E1050FBSL
MFR.Part #
RN60E1050FBSL
JLCPCB Part #
C1428607
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors