ERC50442K00BEEK500
MFR.Part #
ERC50442K00BEEK500
JLCPCB Part #
C3494153
Description
-65℃~+175℃ 100mW 442kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS