RN60D2201FR36
MFR.Part #
RN60D2201FR36
JLCPCB Part #
C1769205
Description
-65℃~+175℃ 2.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors