RN60D1823FRSL
MFR.Part #
RN60D1823FRSL
JLCPCB Part #
C1782758
Description
-65℃~+175℃ 182kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors