RN60C1000FR36
MFR.Part #
RN60C1000FR36
JLCPCB Part #
C1772912
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors