Y11725K42000T9R
MFR.Part #
Y11725K42000T9R
JLCPCB Part #
C4092956
Description
-55℃~+150℃ 100mW 5.42kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS