RN60D1690FR36
MFR.Part #
RN60D1690FR36
JLCPCB Part #
C1771119
Description
-65℃~+175℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors