RN60D1693FR36
MFR.Part #
RN60D1693FR36
JLCPCB Part #
C1771109
Description
-65℃~+175℃ 169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors