TNPW060361R9DETA
MFR.Part #
TNPW060361R9DETA
JLCPCB Part #
C3913260
Description
-55℃~+125℃ 100mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount