RN60D1581FRSL
MFR.Part #
RN60D1581FRSL
JLCPCB Part #
C1783344
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors