RNC55H60R4BRRE565
MFR.Part #
RNC55H60R4BRRE565
JLCPCB Part #
C3405396
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors