CP0007680R0KE66
MFR.Part #
CP0007680R0KE66
JLCPCB Part #
C19424649
Description
-65℃~+225℃ 680Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS