RN60D2101FRSL
MFR.Part #
RN60D2101FRSL
JLCPCB Part #
C3531789
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors