RN60D1470FB14
MFR.Part #
RN60D1470FB14
JLCPCB Part #
C3474579
Description
-65℃~+175℃ 147Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors