SFR25H0001508FA500
MFR.Part #
SFR25H0001508FA500
JLCPCB Part #
C1379491
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS